جیلبریک iOS 9.0.x عرضه شد

پس از گذشت چند هفته از عرضه نسخه نهایی iOS 9، گروه Pangu جیلبریک این نسخه را عرضه کرد. این جیلبریک با نسخه‌های ۹٫۰، ۹٫۰٫۱ و ۹٫۰٫۲ سازگار است.

همچنین این جیلبریک با تمامی دستگاه‌هایی که از iOS 9 پشتیبانی می‌کنند سازگار است و مشکلی ندارد.

دستگاه های پشتیبانی شده:

iPod touch 5th Gen, 6th Gen
iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, and iPhone 6s
iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad, iPad Air, and iPad Air 2

دانلود نسخه ۱٫۰٫۱ برای ویندوز با لینک مستقیم:

تاپیک آموزش جیلبریک:
بزودی

نشان دادن جیلبریک iOS 8.3 توسط تیم پانگو

به گفتهی Tools4hack، تیم پانگو درکنفرانس MOSEC امنیتی، که در شانگهای برگزار شد، نسخهای جیلبریک شده از iOS 8.3 را به نمایش گذاشت.
اگرچه گزارش به زبان ژاپنی است و ترجمه ی آن دشوار؛ اما به نظر می‌رسد گزارشگر امیدوار است بعد از عرضه iOS 8.4 شاهد جیلبریک آن از طرف این تیم باشیم.

“از آنجا که پانگو از آن دسته تیم هایی است که به سرعت ابزار های جیلبریک را در اختیار مردم میگذارد میتوان حدس زد، به طور قطع این تیم حداکثر دو روز پس ازعرضهی iOS 8.4 ابزار جیلبریکی را در چند روز آینده به همراه خواهند داشت. از آنجایی که تاریخ رسمی عرضه iOS جدید۸ام این ماه (به وقت ژاپن ۹ام، ساعت ۲ بامداد) است تنها کاری که می‌توان کرد این است که منتظر بمانیم تا ببینیم چه پیش میآید.

تیم پانگو با موفقیت تمام جیلبریک آنتترد iOS 7.1.x و iOS 8.08.1 را در سال ۲۰۱۴ عرضه کرد و اولین تیمی بود که جیلبریک iOS 8 را در اختیار عموم قرار داد. گرچه مشخص نیست که جیلبریک iOS 8.3 آنها روی iOS 8.4 هم کارکند یا نه؛ ولی شاهد نشان دادن جیلبریک iOS 8.4 بتا ۱ توسط i0n1c بودیم، به همین خاطر احتمال آن بسیار زیاد است.


منبع خبر: iClarified.com


  ابزار جیلبریک iOS 8.1.2 برای مک عرضه شد (PP Jailbreak)

حتما در جریان هستید که آخرین نسخه iOS یعنی iOS 8.1.2 توسط ابزار TaiG در ویندوز به صورت آنتترد بدون هیچگونه مشکلی قابل جیلبریک است. اما این ابزار تا امروز تنها برای سیستم عامل ویندوز ارائه شده است و خبری هم از نسخه مک آن نیست. به همین منظور گروه ۲۵PP که اکثرا با آن آشنایی دارید، ابزار جدید خود را بنام PP Jailbreak برای سیستم عامل مک منتشر کرد.

این ابزار قابلیت جیلبریک iOS‌های ۸٫۰ تا ۸٫۱٫۲ در تمام دستگاه‌ها را به صورت آنتترد دارا است و تنها برای سیستم عامل مک عرضه شده است. کاربران ویندوز می‌توانند از ابزار TaiG استفاده کنند.

در این ابزار از Exploits های TaiG استفاده شده است بنابراین باگ جدیدی از بین نرفته است.

لینک دانلود

جیلبرک iOS 8.1.1 و iOS 8.2 Beta عرضه شد

روز گذشته جیلبرک iOS 8.1.1 و iOS 8.2 Beta توسط TaiG برای ویندوز عرضه شد.

MuscleNerd طی پیغامی در تو**تر خود این جیلبرک را تایید کرد، هرچند که گفت بهتر است چند روزی برای جیلبرک توسط این ابزار دست نگه دارید:
"به نظر می آید که TaiG جیلبرکی برای ۸٫۱٫۱ (و ۸٫۰, ۸٫۱ و ۸٫۲ beta) ارائه کرده است. بهتر است چند روزی دست نگه دارید تا از همه چیز کاملا مطمئن شویم"

TaiG یکی از اعضای گروه بحث برانگیز Evad3rs بود که iOS 7 را جیلبرک کردند. این جیلبرک به صورت پیش فرض برای کاربران چینی، برنامه app store شخصی TaiG که شامل برنامه های کرک میباشد را نیز نصب میکرد. با توجه به اعتراض برنامه نویسان، Evad3rs با شعار "حذق TaiG" آپدیتی برای ابزار جیلبرک خود منتشر کرد. آنها همچنین نامه ای با متن" ما از صمیم قلب برای این اتفاق که امروز صورت گرفت متاسف و خجالت زده هستیم" نیز منتشر کردند.

هنوز مشخص نیست که این بار ابزار جیلبرک TaiG چه چیزی را بر روی دستگاه شما نصب میکند و در این جیلبرک از کدام exploit استفاده شده است.

*** این طور به نظر می آید که در حال حاضر امنیت جیلبرک توسط وبسایت ها تایید شده و میتوان جیلبرک کرد. هرچند که همچنان هر ریسکی بر عهده کاربر میباشد. پیش از جیلبرک کردن نیز اطمینان حاصل کنید که از دستگاه خود بک آپ بگیرید.***

لینک دانلود ابزار جیلبرک:

TaiG 1.1.0 (English) (Windows)
TaiG 1.0.2 (English) (Windows)
TaiG 1.0.2 (Windows)
TaiG 1.0.1 (Windows)
TaiG 1.0.0 (Windows)

وبسایت این گروه:

http://www.taig.com/en/

منبع:

جیلبرک آنتترد ۸٫۱٫۱ توسط iH8Sn0w

iH8Sn0w و XanderKitteh به تازگی یک جیلبرک برای iOS 8.1.1 تهیه کرده اند. این دو ودیویی در انترنت منتشر کردند که نشان از اجرا شدن سیدیا بر روی یک آیپد میدهد.

این دو هکر از جمعه گذشته برو روی این جیلرک مشغول کار هستند. متاسفانه، جیلبرک کنونی تنها از دیوایس هایی که دارای اتصال ۳۰ پینی هستند، پشتیبانی میکند.

iH8Sn0w میگوید: "از جمعه گذشته به همراهی XanderKitteh بر روی این جیلبرک کار کردیم."

"هنوز تنها با دستگاه هایی که از کابل ۳۰ پینی استفاده میکنند کار میکند، چرا که این کابل ها بر خلاف Lightning دارای کد سریال نیستند.

این موضوع به این معنا نیست که جیلبرک ما به زودی منتشر خواهد شد. همچنان مدت زمان نسبتا زیادی باقی است تا این جیلبرک در دسترس عموم قرار گیرد. پس آپدیت نکنید.

iOS 8.2 beta1 دیروز منتشر شد. به زودی این ورژن را نیز بررسی خواهم کرد."

منبع:

ابزار جیلبریک پانگو (iOS 8.X) برای سیستم عامل مک عرضه شد

دقایقی پیش نسخه جدیدی از ابزار پانگو جهت پشتیبانی از سیستم عامل مک تهیه و عرضه شد. پانگو ۸ که چندی پیش برای جیلبریک آنتترد iOS 8.X عرضه شده بود تنها برای استفاده کاربران ویندوز در دسترس بود بنابراین از این پس کاربران مک نیز میتوانند با خیال راحت و بدون دردسر دستگاه خود را جیلبیک کنند. بدلیل اینکه این نسخه، اولین نسخه منتشر شده برای مک است ممکن است مشکلاتی در بر داشته باشد.

توسط این ابزار میتوانید تمام دستگاه هایی که از iOS 8.X پشتیبانی میکنند را به صورت آنتترد جیلبریک کنید.